Minify HTML (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Site under maintenance
lt: Svetainė tvarkoma

en: The requested page "@path" could not be found.
lt: Užklaustas puslapis "@path" nerastas.
