Minify HTML (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
no: Du har ikke tillatelse til å besøke denne siden.

en: Access denied
no: Tilgang nektet

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
no: @site vedlikeholdes. Vi er tilbake om kort tid. Takk for din tålmodighet.

en: Page not found
no: Side ikke funnet

en: Site under maintenance
no: Vedlikehold

en: The requested page "@path" could not be found.
no: Siden "@path" ble ikke funnet.
