Minify HTML (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
pt: Não está autorizado a aceder a esta página.

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pt: O site @site está neste momento em manutenção. Contamos voltar rapidamente. Obrigado pela sua compreensão.

en: Page not found
pt: Página não encontrada

en: Site under maintenance
pt: Sítio em manutenção

en: The requested page "@path" could not be found.
pt: A página pedida "@path" não foi encontrada.
