Minify HTML (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Site under maintenance
sl: Spletno mesto je v vzdrževanju
