Minify HTML (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: Site under maintenance
th: เว็บกำลังอยู่ระหว่างบำรุงรักษา

en: The requested page "@path" could not be found.
th: ไม่พบหน้าเว็บ "@path" ที่คุณต้องการ
