Minify HTML (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: You are not authorized to access this page.
vi: Bạn không có quyền truy cập trang này.

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
vi: @site đang được bảo trì. Chúng tôi sẽ trở lại trong thời gian sớm nhất. Xin vui lòng chờ đợi.

en: Page not found
vi: Không tìm thấy trang

en: Site under maintenance
vi: Site trong trạng thái bảo trì

en: The requested page "@path" could not be found.
vi: Không tìm thấy trang "@path".
