Minimal Share (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
