Minimal Share (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: none
oc: pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Custom label
oc: Etiqueta personalizada
