Minimal Share (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: none
pl: brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Custom
pl: Własne

en: General
pl: Ogólne

en: Cache lifetime
pl: Czas życia pamięci podręcznej

en: Custom label
pl: Własna etykieta
