Minimal Share (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: none
az: yoxdur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Print
az: Çap et
