Minimal Share (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: none
bg: не

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Email
bg: Е-поща

en: Custom
bg: Персонализиран
