Minimal Share (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: none
cy: dim

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Custom
cy: Addasu

en: Advanced
cy: Uwch
