Minimal Share (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: none
it: nessuno

en: Label
it: Etichetta

en: Preview
it: Anteprima

en: Email
it: E-mail

en: Custom
it: Personalizzato

en: Advanced
it: Avanzate

en: Cache lifetime
it: Durata della cache

en: Print
it: Stampa

en: Custom label
it: Etichetta personalizzata
