Minimal Share (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: none
lt: joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Custom
lt: Savitas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Print
lt: Spausdinti

en: Custom label
lt: Savite žymė
