Minimal Share (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: none
pt: nenhum

en: Label
pt: Etiqueta

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Custom
pt: Personalizado

en: Advanced
pt: Avançado

en: Print
pt: Imprimir
