Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: none
am: ምንም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ
