Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: none
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Custom
ar: مخصّص

en: Advanced
ar: متقدم

en: Print
ar: الطباعة
