Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: none
bs: ništa

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Custom label
bs: Prilagodjena oznaka
