Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: none
eo: neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Advanced
eo: Specialaj
