Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: none
hi: कोई नहीं

en: Label
hi: लेबल

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Email
hi: ईमेल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Advanced
hi: विकसित

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Print
hi: छापा
