Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)
