Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: none
nn: ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Print
nn: Skriv ut
