Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Enable
te: చేతనించు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Email
te: ఈమెయిలు
