Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: none
uk: немає

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Custom
uk: Власний

en: Advanced
uk: Розширені

en: Cache lifetime
uk: Час життя кешу

en: Print
uk: Друк

en: Twitter
uk: Твітер

en: Custom label
uk: Настроювана мітка
