Minimal Share (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ur: فعال

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: Email
ur: ای میل
