Minimal Share (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: none
be: няма

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Print
be: Друк
