Minimal Share (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: none
el: κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Print
el: Εκτύπωση
