Minimal Share (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: none
is: engin

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Email
is: Netfang

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Print
is: Prenta
