Minimal Share (7.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: none
ja: なし

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Email
ja: メール

en: Custom
ja: カスタム

en: Advanced
ja: 高度

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間

en: Print
ja: 印刷
