Minimal Share (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: none
jv: ora ana

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Custom
jv: Kostum

en: Advanced
jv: Mahir

en: Print
jv: Céthak
