Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bn: কার্যকর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Print
bn: প্রিন্ট
