Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: none
ca: cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Advanced
ca: Avançat

en: Print
ca: Impressió

en: Custom label
ca: Etiqueta personalitzada
