Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Enable
et: Luba

en: none
et: puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Email
et: E-kiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Advanced
et: Täpsem

en: Print
et: Prindi

en: Custom label
et: Kohandatud silt
