Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: none
hy: ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Email
hy: Էլ. փոստ
