Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ka: ჩართვა

en: none
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Advanced
ka: გაფართოებული
