Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Enable
km: បើក

en: none
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព
