Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
mr: समर्थ

en: none
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Email
mr: ईमेल
