Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Advanced
ne: बिस्तृत
