Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: none
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Print
ta: பதிப்பு
