Minimal Share (7.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش
