Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ast: Activar

en: none
ast: nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Custom
ast: Personalizáu
