Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: none
gl: ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Custom
gl: Personalizado

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Print
gl: Imprimir

en: Custom label
gl: Etiqueta personalizada
