Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: none
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Email
he: דוא"ל

en: Custom
he: מותאם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Print
he: הדפסה

en: Twitter
he: טוויטר

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Google+
he: גוגל פלוס
