Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: none
hr: ništa

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Print
hr: Ispis
