Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Twitter
kk: Твиттер
