Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: none
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Print
ku: چاپکردن
