Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: none
lv: neviens

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Email
lv: E-pasts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Print
lv: Drukāt
