Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Preview
ps: مخليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی
