Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: none
ro: nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Email
ro: email

en: Custom
ro: Personalizat

en: Advanced
ro: Avansat

en: Print
ro: Printare
