Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: none
sl: nič

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Print
sl: Natisni
